Uplata školarine

Obavještavaju se studenti upisani 2017/18. godine i ranije da je potrebno da posjete studentsku službu prije uplate školarine za 2018/19. godinu radi preuzimanja svog jedinstvenog koda, na osnovu kojeg će se vršiti sve buduće uplate školarina.

Naime, kreirani su jedinstveni kodovi studenata koji se sastoje od 5 karaktera (cifre i brojevi). Novim studentima (upisanim 2018. godine) se jedinstveni kod dostavlja Ugovorom o studiranju a studentima upisanim prije 2018. godine kroz prijavni list koji popunjavaju na početku studijske godine. Kodovi će se pri uplati školarine unositi kao poziv na broj uplatioca. Zato je neophodno da studenti posjete studentsku službu prije uplate školarine za ovu studijsku godinu, kako bi se informisali o kodu koji im je dodijeljen.

Datum upisa i obnove godine biće naknadno objavljen.