JASMINA TATAR ANĐELIĆ NA UNIVERZITETU U GRANADI

Doc. dr Jasna Tatar Anđelić sa Studijskog programa za francuski jezik i književnost, boravila je od 8. do 12. maja 2017. godine na Univerzitetu Granadi, na poziv Katedre za francusku filologiju Fakulteta za filozofiju i književnost (Facultad de filosofia y letras – Departamento de filologia francesa).

Tatar Anđelić držala je predavanja iz morfosintakse i sintakse francuskog jezika i iz oblasti tekstualne lingivistike za studente Katedre za moderne jezike (Departamento Lenguas modernas).

Tatar Anđelić se sastala sa direktoricom Katedre za francusku filologiju prof. dr Karmen Molina Romero, a sa profesorima francuske lingvistike Linom Avendanjo i Franciskom Guharom razgovarala je o mogućnostima dalje saradnje između nastavnika i razmjeni iskustava u nastavi francuskog jezika kao stranog.