POZIV DOKTORIMA NAUKA

Centralna univerzitetska biblioteka još jednom poziva sve doktore nauka koji su doktorirali na Univerzitetu Crne Gore do februara 2013. godine, a koji do sada nijesu predali dokumentaciju za digitalizaciju, pohranjivanje i korišćenje doktorskih disertacija, da u što kraćem roku dostave potrebne podatke i obrasce.

Obavezni obrasci su:

1. Podaci potrebni za digitalizaciju doktorske disertacije;
  2. Podaci potrebni za unos doktorske disertacije u Digitalni arhiv Univerziteta Crne Gore;
  3. Izjava o korišćenju, kojom se Centralna univerzitetska biblioteka ovlašćuje da disertaciju pohrani i trajno čuva u Digitalnom arhivu Univerziteta Crne Gore i da je učini dostupnom pod uslovima definisanim licencom za koju se autor odluči.

Potrebni obrasci u elektronskom obliku nalaze se i na linku: https://www.ucg.ac.me/objava.php?blog_id=19319&objava_id=2709

Za sve dodatne informacije:

cub@ucg.ac.me

mbarac@ ucg.ac.me