Rektorat, 30.09.2020

Univerzitet Crne Gore učestvuje na VI internacionalnom sajmu knjiga Podgorica 2020

Univerzitet Crne Gore predstavio je svoju izdavačku produkciju učešćem na Šestom internacionalnom sajmu knjiga Podgorica 2020.

Sajam se održava u organizaciji Glavnog grada Podgorica i uz podršku Ministarstva kulture i Ministarstva prosvjete od 29. septembra do 3. oktobra u Bemax Areni.

Centralna univerzitetske biblioteka je organizovala zajednički nastup sa organizacionim jedinicama Univerziteta Crne Gore.

Na štandu Univerziteta izložen je bogat opus naslova stručne i naučne literature, prije svega udžbenika iz raznih oblasti nauke i umjetnosti.

Učešće Univerziteta Crne Gore je izložbenog karaktera, sa ciljem da se šira javnost upozna sa literaturom u univerzitetskom izdavaštvu.

Izdanja Univerziteta Crne Gore moguće je koristiti, odnosno posuditi u Centralnoj univerzitetskoj biblioteci i ostalim bibliotekama Univerziteta Crne Gore.

Broj posjeta : 440