Univerzitet Crne Gore učestvuje na VI internacionalnom sajmu knjiga Podgorica 2020

Univerzitet Crne Gore predstavio je svoju izdavačku produkciju učešćem na Šestom internacionalnom sajmu knjiga Podgorica 2020.

Sajam se održava u organizaciji Glavnog grada Podgorica i uz podršku Ministarstva kulture i Ministarstva prosvjete od 29. septembra do 3. oktobra u Bemax Areni.

Centralna univerzitetske biblioteka je organizovala zajednički nastup sa organizacionim jedinicama Univerziteta Crne Gore.

Na štandu Univerziteta izložen je bogat opus naslova stručne i naučne literature, prije svega udžbenika iz raznih oblasti nauke i umjetnosti.

Učešće Univerziteta Crne Gore je izložbenog karaktera, sa ciljem da se šira javnost upozna sa literaturom u univerzitetskom izdavaštvu.

Izdanja Univerziteta Crne Gore moguće je koristiti, odnosno posuditi u Centralnoj univerzitetskoj biblioteci i ostalim bibliotekama Univerziteta Crne Gore.