Podkast Ključne riječi: prof. dr Dušica Babović-Vuksanović (Klinika Mejo)

Gost XI podkasta Ključne riječi je prof. dr Dušica Babović-Vuksanović, profesorica medicinske genetike i pedijatrije na Klinici Mejo (Mayo Clinic, Rochester) i savjetnica na Klinici za medicinsku genetiku, pedijatrijsku genetiku, laboratorijsku genetiku i genomiku.

Profesorica Babović-Vuksanović je u podkastu Centralne univerzitetske biblioteke govorila o Klinici Mejo, dostignućima i izazovima genetske medicine, genetskom materijalu, sekvenciranju ljudskog genoma, bioetici i genetskom inženjeringu, budućnosti genetike...

Urednik i voditelj je bibliotekar Vuksan Vuksanović.

Podkast se realizuje u saradnji sa Fakultetom dramskih umjetnosti; montažu potpisuje Blažo Tatar, a produkciju dr Edin Jašarović.

Razgovor sa prof. dr Babović-Vuksanović možete pogledati na YouTube  kanalu CUB ili u video prilogu u nastavku: