Konkurs za Sveučilište u Splitu_pomorstvo_inženjering_ekonomija_IT_sport_rok za prijavu 16. april.2021

Erasmus + konkurs za Sveučilište u Splitu

www.unist.it

Po osnovu institucionalnog sporazuma za kreditnu mobilnost sklopljenog u okviru Erasmus + programa, Univerzitet Crne Gore raspisuje konkurs za razmjenu u zimskom semestru akademske 2021/22.

Za mobilnost se mogu prijavljivati studenti Pomorskog fakulteta, Ekonomskog fakulteta, Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje i svih tehničkih fakulteta UCG.

STUDENTI

Nivo studija: Osnovne/Master

Oblast studija: Pomorstvo, Inženjering, Ekonomija, IT, Sport

Broj stipendija: 5

Trajanje mobilnosti: 4 mjeseca

Dokumentacija se, za razliku od ostalih konkursa, dostavlja direktno Univerzitetu u Splitu, preko linka:

Na linku se nalazi i cijela procedura prijave, kao i potrebna dokumentacija.

Krajnji rok za dostavljanje dokumentacije je 16. april 2021. godine.