Konkurs za razmjenu na Univerzitet NOVA u Lisabonu (Portugalija)_više oblasti_rok za prijavu 31.oktobar 2021.

Erasmus + konkurs za Univerzitet NOVA, PORTUGALIJA

www.unl.pt

Po osnovu institucionalnog sporazuma za kreditnu mobilnost skopljenog u okviru Erasmus + programa, Univerzitet Crne Gore raspisuje konkurs za razmjenu na Univerzitet NOVA u  Lisabonu u akademskoj 2021/2022.

Za mobilnost se može prijavljivati akademsko osoblje: Pravnog fakulteta, Likovne akademije i Fakulteta političkih nauka i administrativno osoblje svih fakulteta.

Dostupne su sljedeće stipendije:

Broj stipendija:

1 mjesto u svrhu držanja nastave: 1 STA (Teaching - namijenjeno samo akademskom osoblju)

1 mjesto u svrhu stručnog usavršavanja : 1 STT (Training - za administrativno osoblje)

Trajanje mobilnosti: 7 dana (5+2 dana za put)

Prijava se vrši direktno online, gdje se podnosi i potrebna dokumentacija.

Link za prijavljivanje: https://www.up.pt/icmunl2019/

Nakon završenog procesa aplikacije, isključivo je partnerski univerzitet nadležan pri odabiru finalnih kandidata.

Krajnji rok za online prijavu Univerzitetu NOVA je 31. oktobar 2021.

Nakon ovog datuma, platforma preko koje se aplicira automatski se zatvara, te apliciranje nije više moguće;