Sveučilište u Splitu: Rok 3. mart 2023.

Erasmus + konkurs za Sveučilište u Splitu

www.unist.it

Po osnovu institucionalnog sporazuma za kreditnu mobilnost sklopljenog u okviru Erasmus + programa, Univerzitet Crne Gore raspisuje konkurs za razmjenu osoblja u ljetnjem semestru akademske 2022/23.

Za mobilnost se može prijavljivati osoblje Ekonomskog, Filozofskog i Pomorskog fakulteta Kotor.

Dokumentacija se, za razliku od ostalih konkursa, dostavlja direktno Sveučilištu u Splitu.

Potrebna dokumentacija, kao i uputstva za apliciranje mogu se naći na  linku:

Nije potrebno slati originalne dokumente! Prihvataju se skenirane prijave! Nepotpune prijave, te prijave pristigle nakon naznačenog roka neće se uzeti u razmatranje.

Dostupna mjesta
1 mjesto za mobilnost u svrhu predavanja                  (1 STA)
1 mjesto za mobilnost u svrhu stručnog usavršavanja (1 STT)

Više informacija uključujući uputstvo za prijavu nalazi se u  prilogu konkursa.
Rok za realizaciju mobilnosti je do  31. 7. 2023.

Rok za dostavljanje dokumentacije Sveučilištu u Splitu je  3. mart 2023.