Konkurs za prijavu za učešće na Staff Training nedjeljama u organizaciji Univerziteta na Kritu

Erasmus + konkurs za Univerzitet na Kritu

Po osnovu međuinstitucionalnog sporazuma za kreditnu mobilnost skopljenog u okviru Erasmus + programa, Univerzitet Crne Gore raspisuje konkurs za učešće u Staff Training nedjelja u organizaciji  Univerziteta na Kritu u ljetnjem semestru akademske 2017/2018. godine.

Za mobilnost se može prijavljivati administrativno osoblje SVIH jedinica i akademsko osoblje  iz sljedećih oblasti: Telecommunications and automations, electronics, embedded systems, informatics, energy, opto-nano electronics, organic or bio-electronics

Napomena: Organizuju se dvije Trening nedjelje, jedna je namijenjena administrativnom osoblju, a druga akademskom pod nazivom “Modern Topics in Electronics and Applications”;

Broj stipendija za administraciju: 1

Broj stipendija za akademsko osoblje: 1

Trajanje mobilnosti: 5 + 2 dana

Za prijavu je potrebno podnijeti :

Plan rada potpisan od strane kandidata i prodekana za medjunarodnu saradnju, uz predloženi termin boravka odnosno termine zakazanog dogadjaja  i CV na engleskom jeziku

Napomena: U prilogu se nalazi detaljnija agenda za Trening nedjelju organizovanu za akademsko osoblje.

Dokumentaciju (dokumentacija MORA  biti u jednom PDF fajlu)  je potrebno poslati na e-mail adresu:

irouom@ac.me, i dostaviti prodekanu z a međunarodnu saradnju matičnog fakulteta

Matični fakultet sačinjava listu nominovanih studenata koju šalje Univerzitetu u domaćinu, gdje se vrši konačna selekcija kandidata. Nakon završenog procesa selekcije studenti/akademsko osoblje se prijavljuju univerzitetu domaćinu putem aplikacionog formulara koji će im biti naknadno dostupan.

PRIJAVA SE PODNOSI NAJKASNIJE DO 20. februar 2018.