Konkurs za razmjenu sa Univerzitetom UNU GEST na Islandu _ Second call

Erasmus + konkurs za Univerzitet Islanda

Po osnovu međuinstitucionalnog sporazuma za kreditnu mobilnost skopljenog u okviru Erasmus + programa, Univerzitet Crne Gore raspisuje konkurs za razmjenu na Univerzitet Islanda u akademskoj  2018/2019. godini.

Dostupne su sljedeće stipendije:

Nivo studija: Master

Oblasta studija: Studije roda

Broj stipendija: 1

Trajanje mobilnosti: januar-maj 2019

Za prijavu je potrebno popuniti Aplikacioni formular, čiju formu možete naći u prilogu konkursa

Napomena: Ukoliko je kandidat položio ispite na magistarskim studijama i  prijavljuje se kako bi studijski boravak iskoristio za izradu magistarske teze, neophodno je u motivacionom pismu navesti plan istraživanja, odnosno oblast i temu istraživanja.

Napomena: Univerzitet Islanda prihvata i uslovne prijave, tj. mogućnost da se student prijavi za stipendiju, a upiše master studije u idućem semestru.

SVE DETALJNE INFORMACIJE  I APLIKACIONA FORMA MOGU SE NAĆI U PRILOGU KONKURSA

Dokumentaciju (sve u jednom PDF FORMATU!!)  je potrebno poslati na e-mail adresu: anat@ac.me i prodekanu  za međunarodnu saradnju matičnog fakulteta.

Matični fakultet sačinjava listu nominovanih studenata koju šalje Univerzitetu u domaćinu, gdje se vrši konačna selekcija kandidata.

Krajnji rok za dostavljanje dokumentacije je 7.maj 2018.