Konkurs za razmjenu sa Univerzitetom u Mariboru_Filozofski, Biotehnicki i Fakultet za turizam_rok za prijavu:30/10/2018

Erasmus + konkurs za Univerzitet u Mariboru

Po osnovu međuinstitucionalnog sporazuma za kreditnu mobilnost skopljenog u okviru Erasmus + programa, Univerzitet Crne Gore raspisuje konkurs za razmjenu na Univerzitetu u Mariboru  u  akademskoj 2018/2019. godini.

Za mobilnost se može prijavljivati  osoblje Biotehničkog, Filozofskog i Fakulteta za turizam i hotelijerstvo UCG

Broj stipendija:

Mobility for teaching: 2x 5 dana + 2 dana za put

Mobility for training: 1 x 5 dana + 2 dana za put

Za prijavu je potrebno podnijeti:

NAPOMENA: Mobilnosti se moraju realizovati najkasnije do 31. maja 2019. godine

Dokumentaciju (U jednom PDF fajlu!)  je potrebno poslati na e-mail adresu:

irouom@ac.me, i prodekanu za međunarodnu saradnju matičnog fakulteta u terminu prijema studenata.

Matični fakultet sačinjava listu nominovanih studenata koju šalje Univerzitetu u domaćinu, gdje se vrši konačna selekcija kandidata. Nakon završenog procesa selekcije studenti/akademsko osoblje se prijavljuju univerzitetu domaćinu putem aplikacionog formulara koji će im biti naknadno dostupan.

Krajnji rok za dostavljanje dokumentacije matičnom fakultetu je 30/10/2018