Termin predavanja i vježbi - II neđelja

Predavanja i vježbe iz predmeta Osnovi istraživanja u političkim naukama održaće se u sljedećim terminima:

Predavanja – utorak u 13.30
Vježbe – srijeda u 9.00

Nastava će se obaviti uživo. Studenti koji su iz epidemioloških razloga spriječeni da prisustvuju nastavu mogu pratiti preko aplikacije Zoom.

Od studenata se očekuje odgovorno ponašanje po pitanju zaštite javnog zdravlja, stalno nošenje maski u zatvorenom prostoru, dezinfekcija ruku i držanje distance. Studenti koji imaju simptome koronavirusa treba da ostanu kuci (povišena temperatura, groznica, curenje nosa, kašalj i sl.) i slušaju predavanje preko Zoom-a. Ostali studenti mogu da biraju koji vid nastave im je najpogodniji.

Linkovi za Zoom ce biti dostupni par sati prije predavanja na stranici predmeta.