Tabela sa predispitnim bodovima

U dodatku obavještenja, studenti mogu pronaći tabelu sa predispitnim bodovima iz predmeta Osnovi diplomatije.

Na link studenti mogu naći obavještenje sa ispitnim pitanjima, neophodnim za pripremu usmenog završnog ispita iz ovog predmeta. U istom obavještenju, postavljena je i literatura za pripremu završnog ispita u PDF formatu.

Za sve dodatne konsultacije u vezi predmeta i/ili ispita, kao i eventualne primjedbe na greške u unošenju bodova u tabeli, studenti se mogu obratiti sarandiku u nastavi na mail. Na zahtjev studenata, mogu se organizovati i dodatne konsultacije u temrinu van redovnog termina vježbi.

Termini ispita:

Redovni ispitni rok: 07. 06. 2021. godine

Popravni ispitni rok: 21. 06. 2021. godine

Napomena: Ispit se polaže u kabinetu predmetnog profesora, sa početkom od 10h. Mole se studenti da poštuju mjere o nošenju maske i održavanju fizičke distance na Fakultetu.