HERE seminar o statusu doktorskih kandidata EEC/WBC vs EU ili šire

Obavještavamo Vas da će se na Univerzitetu Crne Gore (Svečana sala zgrade tehničkih fakulteta), dana 19. novembra, sa početkom u 9.30 održati HERE seminar pod nazivom “Status doktorskih kandidata EEC/WBC vs EU ili šire”.

Ovaj seminar, podržan od strane EACEA, ima za cilj razmjenu informacija o praksama statusa doktorskih kandidata u Crnoj Gori i zemljama EU.

Gostujući predavač seminara će biti prof. Lucas Zimer sa Univerziteta u Beču, a sa strane domaćina, dio panela činiće predstavnici crnogorskih institucija visokog obrazovanja, Ministarstva prosvjete, Ministarstva nauke, kao i predstavnici studenata doktorskih studija.

Pozivamo sve zainteresovane učesnike da prisustvuju Seminaru, i da svoje učešće potvrde slanjem maila na adresu: erasmusplus@ac.me

Agenda seminara je dostupna linku http://www.erasmusplus.ac.me/wp-content/uploads/Seminar-Status-of-doctoral-candidates-Agenda-November-19-2.pdf