Konkurs za logo

Cilj Konkursa je izrada originalnog i jednostavnog idejnog rješenja logoa, kao dijela jedinstvenog vizuelnog identiteta Instituta Konfucije na Univerzitetu Crne Gore, koji bi trebalo da odražava njegovu orijentaciju ka savremenom poslovanju, kao i duh kineske kulture i prijateljstva između Narodne Republike Kine i Crne Gore. Idejno rješenje bi trebalo da bude primjenljivo u svim savremenim sredstvima poslovne i vizuelne komunikacije.

Jedan kandidat može učestvovati sa jednim predlogom.

Idejno rješenje treba da ima kolor varijantu sa punim nazivom Instituta Konfucije na Univerzitetu Crne Gore na crnogorskom i na kineskom jeziku (Institut Konfucije na Univerzitetu Crne Gore 黑山大学孔子学院).

Žiri dodjeljuje prvu nagradu u iznosu od 200 €, drugu u iznosu od 100 € i treću nagradu u iznosu od 50 €. Samo idejno rješenje koje osvoji prvo mjesto će biti usvojeno.
Konkurs je otvoren od 5. juna do 1. jula 2015. godine.

Više informacija o konkursu, uslovima i pravilima možete pronaći na linku: https://www.sendspace.com/file/4x5sh4