Hitno obavještenje o školarini

Obavještavaju se studenti da je  prošao rok za uplatu druge rate školarine za ljetnji semestar i da su dužni hitno da izmire zaostala dugovanja, najkasnije do 05.05.2022. godine.

Treća (poslednja) rata školarine za ljetnji semestar mora biti uplaćena do 01.06.2022. godine, kada školarina treba biti u cjelosti izmirena.

Nakon ovog termina radiće se korekcija spiskova i pravo na polaganje završnih ispita imaće samo studenti koji budu uplatili cjelokupan iznos školarine za studijsku 2021/2022 godinu.

Dokaz o uplati obavezno dostaviti  na šalteru studentske službe ili elektronskim putem na e-mail adresu studentskasluzbaef@ucg.ac.me

(u prilogu obavezno upisati broj indeksa i studijski program - ekonomija ili menadžment).