Ispitna pitanja za prvi kolokvijum

Shodno okolnostima i privremenim mjerama zaštite građana od virusa COVID-19, a u skladu sa preporukama Vlade Crne Gore i Univerziteta Crne Gore, da nastavno obrazovni sadržaj za vrijeme trajanja obustave nastave bude dostupan u elektronskom obliku, u prilogu možete pronaći okvirnu listu ispitnih pitanja za prvi kolokvijum. Literatura za spremanje prvog kolokvijuma je studentima već dostavljena online putem (u slučaju da neko nema literaturu, može se obratiti predmetnom saradniku).

Usljed želje da studentima pripremu ispita iz Osnova menadžmenta učinimo što jednostavnijom, dodatno podstičemo studente da koriste elektronske konsultacije, te se za sva pitanja u vezi predmeta mogu obratiti predmetnom profesoru i saradniku.

Prof. dr Anđelko Lojpur - andjelko@ucg.ac.me

Mr Ivan Radević - ivan@radevic.me, radevic@ucg.ac.me

U nadi da ćemo brzo ponovo imati prilike da se družimo na Fakultetu, želimo vam dobro zdravlje. Čuvajte se!