I kolokvijum i 1. test

Poštovani studenti I godine, smjera Mediteransko voćarstvo,

IZMJENA OBJAVE - KAKO SE ZA POLAGANJE KOLOKVIJUMA I TESTA, DO NAZNAČENOG VREMENA, PRIJAVILA JEDNA STUDENTKINJA KOJA JE IZ PODGORICE.

I KOLOKVIJUM I 1. TEST IZ PREDMETA MIKROBIOLOGIJA SMJERA MEDITERANSKO VOĆARSTVO ĆE BITI ODRŽAN NA BIOTEHNIČKOM FAKULTETU U PODGORICI U ČETVRTAK 23.03., SA POČETKOM U 10 ČASOVA LABORATORIJA S8 U SUTERENU ZGRADE.

I kolokvijum i 1. test iz predmeta Mikrobiologija, će biti održani u četvrtak 23. marta

sa početkom u 9 časova u sali S-3

popravni I kolokvijuma i 1. testa će biti održani u četvrtak 30. marta

takođe, sa početkom u 9 časova u sali S-3.

Studenti se moraju prijaviti za polaganje kolokvijuma do ponedjeljka 20. mart ana e-mail adresu igorp@ucg.ac.me

Ukoliko se niko od studenata ne prijavi, kolokvijum neće biti održan i prije popravnog roka u avgustu neće moći da se održi.

Tako da svi studenti koji žele da polažu ispit moraju poslati mail do 20. marta i potvrditi dolazak 23. u Bar.

Kolokvijume moramo držati u zgradi fakulteta gdje je studijski program, odnosno u ovom slučaju u Baru, da bi svi upisani student imali mogućnost da dođu na provjeru znanja.

Ukoliko se prijavi samo jedan student, možemo dogovoriti vrijeme i mjesto polaganja kolokvijuma.

predmetni profesor