OBAVJEŠTENJE U VEZI POLAGANJA POPRAVNOG KOLOKVIJUMA

Kolokvijum iz predmeta Organizacija i Arhitektura Računara I se sastoji iz dva dijela:

• Prvi dio obuhvata sekvencijalna kola i floating point zapis decimalnih brojeva (ukupno 30 poena),
  • Drugi dio obuhvata programiranje u asembleru (ukupno 40 poena).

Na molbu studenata, a uzimajući u obzir neredovne okolnosti kojima smo svjedočili tokom prethodnog semestra, u terminu popravnog kolokvijuma svakom studentu biće dozvoljeno da OBNOVI, UKOLIKO ŽELI, SAMO JEDAN OD GORE NAVEDENA DVA DIJELA KOLOKVIJUMA, I TO ONAJ DIO KOJI SAM IZABERE.

Preciznije, ukoliko student odluči da obnovi jedan od dva dijela kolokvijuma, on zadržava poene iz drugog dijela kolokvijuma osvojene u redovnom roku (rok od 16. 06. 2020.). Da bi se studenti mogli odlučiti koji dio kolokvijuma žele da zadrže, a koji da obnove, prilikom isticanja rezultata kolokvijuma iz redovnog roka, biće istaknuti i rezultati iz svakog od navedenih djelova kolokvijuma.

Naravno, studenti koji nijesu zadovoljni svojim rezultatima na oba dijela kolokvijuma, u popravnom terminu biće u prilici da obnove kompletan kolokvijum.