Video nastava

Poštovane kolege,

Prvo video predavanje za studente iz grupe B koji slušaju Savremeni engleski jezik 2 (usmene i pismene vježbe) kod prof. Petra Božovića nalazi se na platformi Moodle. Platformi možete pristupiti putem ovog linka. Da biste pristupili predmetu potrebno je da najprije otvorite svoj nalog. Nakon toga, izaberete Studijski program za engleski jezik i književnost i željeni predmet. Kako biste pristupili materijalu za pomenuti kurs potrebna je šifra. Zamolio bih jednog studenta (predstavnika grupe B) da me direktno kontaktira putem mejla kako bih mu poslao šifru. U slučaju poteškoća oko kreiranja svog naloga i pristupa platformi, zamolio bih vas da se putem mejla obratite IT menadžeru, Daliboru Vukotiću (dalibor.vukotic@gmail.com ).

Lijep pozdrav svima!

Petar