Raspored za stručnu praksu

Mole se svi studenti prve godine studijskog programa turizam i hotelijerstvo da pogledaju raspored javljanja u hotelima na dogovorni sastanak u vezi sa početkom realizacije prakse. Raspored će biti dopunjavan u naredna dva dana, pa vas molim da pažljivo pogledate informaciju vezanu za hotel u kojem ste raspoređeni.

Prilikom javljanja u hotel, obavezno treba ponijeti 2 primjerka ugovora i sanitarnu knjižicu.

Vodite računa o ugovorima, već ima izgubljenih, ali nađenih (pogledajte u prizemlju Fakulteta).

Poslednja šansa za potpisivanje ugovora onima koji to nisu uradili je u četvrtak, kabinet 208 kod sardnika.

Ugovori koji su kasnili su, takođe stigli, pa vas molim da dođete u četvrtak da ih preuzmete.

Srdačno,

Jelena Vujošević, saradnik za praktičnu obuku