VAŽNO OBAVJEŠTENJE

Svim studentima prve i druge godine studijskog programa turizam i hotelijerstvo koji su upućeni na obavljanje stručne prakse kod naših nastavnih baza u privredi skreće se posebna pažnja na:

1) poštovanje rasporeda koji su dobili od nastavne baze i tačnost dolaska na praksu bez kašnjenja;

2) kodeks oblačenja i ponašanja u nastavnoj bazi;

3) izvršavanje radnih zadataka i uvažavanje zaduženog lica u hotelu;

4) sanitarna knjižica je obavezna za prvu godinu!

Realizacija praktične obuke obaveza je svih studenata upisanih po novom programu studija, nastavni predmet koji nosi određeni broj kredita i koji se vrednuje prema tačno utvrđenim kriterijumima koji su vam predočeni na početku semestra. Zato, molim da poštujete priliku koja vam je pružena, a to je obavljanje prakse u najboljim crnogorskim hotelskim preduzećima. Nepoštovanje navedenih pravila i izostajanja sa prakse imaće i prateće posljedice na polaganje ispita.