Nova objava - 15.12.2020 10:21

Kolokvijum iz predmeta Osnovi sociologije i sociologija prava će se održati u petak, 18. decembra u terminu 11h - 11:12h, u formi online testa na MOODLE platformi. Kolokvijum će biti koncipiran na način da sadrži samo pitanja na zaokruživanje (njih 10) sa jednim ili više tačnih odgovora. Priznavaće se samo potpuno tačni odgovori.

Studentima koji su radili kolokvijum i u redovnom i u popravnom terminu, priznavaće se bolji rezultat.

NAPOMENA:

Studenti Pravnog fakulteta su u obavezi da prilikom pristupanja polaganju kolokvijuma, popravnih kolokvijuma, ispita na DL – Moodle platformi koriste desktop ili lap top računar.

Moodle aplikacija za Android na kojoj se takođe može raditi kolokvijum, zna da generiše greške (ne može da se preda kolokvijum). Zbog toga su studenti obavezni da je ne koriste.

Oni studenti koji nijesu u mogućnosti da koriste Desktop računar, već koriste mobilne telefone i tablete, mole se da provjerama znanja pristupe preko nekog od pretraživača (Chrome, IE, itd.), a ne preko aplikacije, kako bi se izbjegle tehničke komplikacije.