Termin za održavanje II kolokvijuma iz Inženjerske grafike

Drage kolege,

drugi kolokvijum iz Inženjerske grafike će se održati u utorak, 08.12.2020. godine, u amfiteatru 203. Kolokvijum će biti organizovan od 8.00 do 9.30 za I grupu i od 9.30 do 11.00 za II grupu. O sastavu grupa za kolokvijum će Vas detaljnije informisati predmetni saradnik mr Stefan Ćulafić.

Drugi kolokvijum se radi uz korišćenje pribora za crtanje koji trebate ponijeti sa sobom. Takođe trebate imati i 2 lista papira A3 Format na koje ćete prethodno nacrtati okvir sa zaglavljem identičan okviru sa zaglavljem koji ste koristili za drugi domaći zadatak, a koji možete naći na stranici predmeta Inženjerska grafika na sajtu fakulteta.

Ukoliko, u međuvremenu, dođe do produženja trenutno aktuelnih mjera na Univerzitetu koje traju do 07.12.2020. termin za polaganje drugog kolokvijum bi bio odložen do daljenjeg i umjesto kolokvijuma bi bila održana on-line predavanja. O eventualnom produženjeu mjera ćete biti informisani naknadno ako do njih dođe.

Predmetni nastavnik,

prof.dr Janko Jovanović