XI sedmica nastave

Poštovani studenti,

od ponedjeljka 13.04.2020. godine započeli smo realizaciuju online nastave koristeći platformu ZOOM. Iz tog razlova, u objavi od 03.04.2020. godine zamolio sam sve studente koji prate nastavu ovog programa da mi se jave (predmetni nastavnik prof.dr Darko Bajić) na mail darko@ucg.ac.me. Do sada mi se javilo samo 45 studenata (120 je na spisku) koji su poslali svoje mail adrese. Vaša mail adresa mi je neophodna da bih vam slao potrebni link i pasword za praćenje nastave. Takođe, dio materijala koji ne objavljujem na sajtu Fakulteta, direktno šaljem na vaše mail adrese.

Po dogovori, već sam dio studenata obavijestio slanjem linka i pasworda na njihovu mail adresu, sledeće online predavanje je zakazano za srijedu 22.04.2020. godine sa početkom u 12.00h.

Budite mi zdravi i veseli. Budite odgovorni jer čuvajući sebe sačuvaćete svoje najmilije.

OSTANITE KUĆI!

Prof.dr Darko Bajić