Institut – Centar izvrsnosti za istraživanja i inovacije, 06.04.2021

Unija za Mediteran (UfM) - proces konsultacija na temu istraživanja i inovacija 2021.

X
Regionalna platforma za istraživanje i inovacije UfM (Union for the Mediterranean) pokrenula je konsultacije o tri prioritetne istraživačke oblasti: zdravlju, obnovljivim energijama i klimatskim promjenama.

Pozivamo vas da date doprinos razvoju buduće saradnje Crne Gore, kao članice Unije za Mediteran, u pomenutim oblastima i izgradnji kapaciteta UfM regije popunjavanjem kratkog upitnika:

Vaši inputi značajno će doprinijeti unapređenju referentnog dokumenta “Mapa puta” (nacrt dokumenta možete naći na portalu EK na kojem se nalazi i sami upitnik).

Kako biste pristupili popunjavanju upitnika neophodno je da se registrujete, osim ako to ranije niste uradili prilikom registracije na ECAS nalogu.

Upitnik je dostupan do 7. maja 2021. godine.

Broj posjeta : 125

19.04.2021

Institut – Centar izvrsnosti za istraživanja i inovacije

Besplatna virtuelna radionica produkcije mrežnih izvedbenih umjetnosti 27.-28. aprila

22.03.2021

MSCA seminar 24. i 25. marta: Obuka i mobilnost za istraživače i institucije

11.03.2021

Institut – Centar izvrsnosti za istraživanja i inovacije

Povezivanje univerziteta i kompanija rješenje za odliv mozgova iz zemalja Zapadnog Balkana

19.02.2021

Konkurs za CEEPUS stipendije za 2020/21

18.02.2021

Institut – Centar izvrsnosti za istraživanja i inovacije

COST Info dan - mogućnosti umrežavanja naučnih timova i podsticanja međunarodne naučne saradnje

25.12.2020

Prvi koordinatorski sastanak Erasmus + SUCCESS projekta

01.10.2020

Institut – Centar izvrsnosti za istraživanja i inovacije

Usvojena „Politika za otvoreni pristup istraživačkoj infrastrukturi na Univerzitetu Crne Gore“

23.09.2020

Praksa u CERN-u u 2021.

Institut – Centar izvrsnosti za istraživanja i inovacije

Kratki vebinar otvorenog pristupa: Interakcija nauka-politika-društvo u upravljanju morskim resursima zasnovanim na ekosistemskom pristupu i planiranju

Institut – Centar izvrsnosti za istraživanja i inovacije

Takmičenje u okviru filmskog festivala Watersprite 2021.