Marlins English Language test

Na Pomorskom fakultetu u Kotoru nalazi se jedini ovlašteni centar za testiranje pomoraca u Crnoj Gori, Marlins centar, https://marlins.co.uk/approved-test-centres/all/montenegro.

ISF Marlins English Language Test for Seafarers  omogućuje da se provjeri znanje iz engleskog jezika pomoraca, kako palube tako i mašine, a u skladu sa ISM Kodeksom i STCW Konvencijom. Provjerava se znanje opšteg i stručnog engleskog jezika, vještine razumijevanja teksta, poznavanja konteksta,  znanje gramatike i leksike iz domena pomorskog engleskog jezika.

Kandidati se testiraju na Fakultetu i dobijaju sertifikat istog dana. Da bi pristupili testu potrebno je da kandidati podnesu zahtjev kod administratora obuka gospođe Dušanke Savić.

Kontakt osoba: DUŠANKA SAVIĆ

Telefon: +38232303184, lok 105, mob: +38267640259

Mail: dusankas69@gmail.com

Testiranje se vrši jednom sedmično u unaprijed dogovorenom terminu.