E - Vjezbe PF - Distance learning 10.04

Poštovane kolege,

Slijedeći uputstva Vlade CG, našeg Univerziteta, Koordinacionog tijela za zarazne bolesti i Instituta za javno zdravlje, obavezni smo da, do daljnjeg, nastavu izvodimo elektronski.

U okviru postavljenih vježbi, počinjemo sa analizom finansijskog planiranja (pragovi rentabilnosti i osnovni izvještaji). Ove prezentacije se nalaze na sajtu u okviru materijala postavljenih na početku semestra.

UPUTSTVO ZA PREUZIMANJE FAJLOVA:

1. Kliknite na link:https://drive.google.com/drive/folders/10ol_SCFGE9r-np3VFmbvVjBOigPnAS_U?usp=sharing

2. Izaberite folder Vjezbe 9 i snimite na svom racunaru oba fajla koji se nalaze u tom folderu.

3. Ukoliko ne zelite da snimite fajlove na svom računaru, kod aktivacije fajlova on-line, javiće Vam se poruka (plavi box) da je audio faj (.wav) preveliki. Odaberite opciju Play anyway.

4. Vježbe će biti dostupne za pristup sve do 16. aprila u ponoć. Nakon toga biće obrisana sa gornjeg linka.

UPUTSTVO ZA AKTIVIRANJE VJEZBI:

1. Kada ste preuzeli .pdf (slajdovi) i .wav (audio predavanja) istovremeno ih aktivirajte i pratite glas. On će Vas voditi kroz prezentaciju, sve do kraja.

2. Za odgovore na evenutalna pitanja možete me kontaktirati na ana.mugosa@ucg.ac.me

Ana Mugoša