Evidencija, termini za preostale kolokvijume i završni ispit

Preostali kolokvijumi (popravni I i II za vježbe, popravni I za predavanja i II za predavanja) biće održani 23. decembra (ponedeljak) u vrijeme koje bude postavila administracija Fakulteta u Bijelom Polju (vjerovatno u 10:00 sati).

Termini za završni i popravni završni ispit biće postavljeni u sklopu rasporeda polaganja završnih ispita za sve predmete. Za završni ispit student polaže one cjeline po ECTS katalogu koje nije radio tokom nastave ili koje nije položio na kolokvijumima  (za P i V), po sistemu kako je rađeno na časovima predavanja. Istog dana studenti koji žele da poprave bodove iz II kolokvijuma za predavanja, moći će to da urade u pisanoj formi, prije samog početka završenog ispita (koji se radi usmeno).

Ukoliko ima grešaka u evidenciji, možete da kontaktirate nastavnika Mirjanu Kuljak preko mob. tel.