ePredavanja - 06.04.2020 12:05

Postovane kolege,

Slijedeci uputstva Vlade CG, našeg Univerziteta, Koodinacionog tijela za zarazne bolesti i Instituta za javno zdrave, obavezni smo da, do daljnjeg, nastavu izvodimo elektonski.

Izivinjavam se sto ranije predavanja nisu postavljena, ali smo trazili nacin da velike fajlove učinimo dostupnim.

UPUTSTVO ZA PREUZIMANJE FAJLOVA:

1. Kliknite na link: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/13hlDwooPxT-TEULhNb6ceCrxdHSQUMZu
  2. Izaberite folder Blok 8 i snimite na svom racunaru oba fajlakoji se nalaze u tom folderu.
  3. Ukoliko ne zelite da snimite fajlove na svom racunaru, kod aktivacije fajlova on-line, javice Vam se poruka (plavi box) da je audio faj (.wav) preveliki. Odaberite opciju Play anyway.
  4. 4Ne zaboravite da ukljucite zvucnike na som računaru.
  5. Vjerovatno neće biti moguće ove opreacije izvesti na Vašem smart telefonu zbog veličine fajlova, zato korisite računar.
  6. Ovaj blok predavanja biće Vam dostupan za pristup sve do 11. aprila u ponoć. Nakon toga biće obrisana sa gornjeg linka.

UPUTSTVO ZA AKTIVIRANJE PREDAVANJA:

1. Kada ste preuzeli .pdf (slajdovi) i .wav (audio predavanja) istovremeno ih aktivirajte i pratite glas. On će Vas voditi kroz prezentaciju, sve do kraja.
  2. Kako ovakav način predavanja ne može u potpunosti da zamijeni klasični nači predavanja i interakciju,, molim da nakon odslušanih predavanja pročitate dio knjige na koji se predavajn odnosi.
  3. Uskoro će i odgovarajuče vježbe biti dostupen elektonski, tako da se može zaokrušiti temastki blok.
  4. Za odgovore na evenutalna pitanja možete me kontaktirai na sasap@ucg.ac.me Nastojacu da odgovorim u najkraćem roku.

Želim Vam puno uspjeha u radu, strpljenja i odgovornosti prema nastaloj situaciji.