ECTS Katalog, literatura i plan za vježbe - 21/22

U sklopu predmeta Politički sistem EU, studenti su dužni da rade jednu grupnu prezentaciju u trajanju od 30 minuta, maksimum 3 studenta po grupi.

Prezentacija treba da sadrži pregled glavnih tema u okviru predviđene lekcije za datu sedmicu, spisak od 3-4 pitanja za diskusiju sa ostatkom grupe, kao i kratak sažetak od maksimum 1 stranice teza koje će služiti kao podsjetnik studentima tokom diskusije nakon prezentacije. Prezentacija se sprema na osnovu materijala sa predavanja i vježbi (osnovne i dodatne literature.) Prezentaciju i sažetak potrebno je poslati saradniku na mejl (nstankov42@gmail.com) dan pred prezentaciju do 21:00 h.

Kako bismo svi imali uvid u to koje su teme zauzete ili slobodne, prijave za prezentacije vrše se putem linka upisom imena studenata u polje Grupa, NE NA MEJL, do 21. februara: