Video konferencija 06.04.2020 godine

U ponedeljak, 06.04.2020 godine sa početkom u 10h održaće se online konferencija, sa ciljem konsultacija i pitanja u vezi materijala predavanja i vježbi iz predmeta VN razvodna postrojenja koji su postavljeni na sajtu do sada. Mole se studenti da pročitaju i prouče postavljene materijale, pripreme svoja pitanja i učestvuju u konferenciji.

Studenti mogu da učestvuju od kuće, tako što u nekom od internet browser-a (Google Chrome, Microsoft Edge, Opera itd.) ukucaju adresu https://zoom.us/j/5120465366 i prijave se. Potrebno je uključiti zvučnike da bi se čuo glas nastavnika. Studenti mogu da postave pitanje putem chat-a u pisanoj formi (zato je najbolje unaprijed ih otkucati u nekom od word programa). Drugi način je direktno uključenje, jer platforma za online konferencije omogućava i da se učesnici aktivno uključe, odnosno da student postavi pitanje, za što je potrebno da ima ugrađen mikrofon (laptop računari) ili da ima eksterni mikrofon.