Poeni osvojeni tokom semestra

Dragi studenti,

Uneseni su svi poeni koje ste osvojili tokom III semestra.

U koloni prisutvo nastavi su poeni na prisustvo predavanjima (maksimalno je 3 poena, dok preostala 2 poena se odnose na seminarski rad se nalaze u koloni eseji I - samo tri studentinje koje su radile obradu rezultata ankete imaju do 4 poena). U koloni domaci zadaci I su poeni na prisustvo vjezbama, potom nagradni poeni za uspjesno odradjenu vjezbu (odredjivanje sadrzaja P i K u djubrivu) i u koloni domaci zadaci III poeni na usmeno ispitivanje gradiva sa vjezbi.

Zutom obojeni su poeni poravnog I i II kolokvijuma (nazalost neki su pokvarili rezultat).

Uslov za oslobadjanje (>45 poena) su ostvarile: Stijepovic Nadja, Cvorovic Ana, Grbovic Dragana i Bulatovic Tatjana. Oslobodjene su sljedeceg dijela gradiva: sastav i osobine zemljišta, reakcija zemljišta, oblici adsorpcije, podjela djubriva, azotna, fosforna i kalijumova djubriva.

Zelim vam sve najljepse u Novoj godini uz ove lijepe, vesele fotografije iz laboratorije.