OBAVJEŠTENJE STUDENTIMA PRIJAVLJENIM ZA KONFERENCIJU

Uvažene koleginice i kolege obavještavam vas da je veliki broj studenata iskazao interesovanje za učešće na konferenciji.  Imajući u vidu da je ograničen broj učesnika  prvih 20 prijavljenih dobiće priluku da pripreme rad. S obzirom da će se prijaviti i studenti  doktorskih i master studija  odabraće se  samo najbolji radovi pri čemu ukupno ne može biti više od deset radova koje će prezentirati naši studenti. Slijedi spisak prvih 20 prijavljenih studenata  osnovnih studija:

Nina Perišić, Vučić Filipović, Ivana Martinović,Andrea Drašković, Kristina Janković, Anja Vuković, Nina Premović, Dijana Mojašević, Teodora Radošević, Jelena Šćekić, Jovan Dabović, Jelena Đukić, Amar Čuturić, Nina Ramović, Đorđina Šaljanin, Lejla Škrijelj, Marija Vuksanović, Jelena Marković i Anastasija Brajović.

Hvala vam na izuzetnom interesovanju,

Prof. dr Velimir Rakočević