Kompanijsko pravo - Termini odbrane seminarskih radova

Obavještavaju se studenti druge godine o terminima odbrane seminarskih radova iz Kompanijskog prava, za teme navedene u nastavku. Za preostale dodijeljene teme, termini odbrane seminarskih radova će biti određeni nakon 9.3.

Studenti su dužni da, najmanje pet dana prije datuma odbrane seminarskog rada, isti dostave na mejl adresu nikolinat@ucg.ac.me, radi provjere autentičnosti rada i ispunjenosti tehničkih uslova.

"Pravni položaj i karakteristike preduzetnika", Čubrović Sofija 214/18, datum odbrane 17.3.

"Pojam, bitni elementi i osnivanje ortakluka", Vuković Anđela 218/19, datum odbrane 17.3.

"Odnosi ortaka prema trećim licima", Mitrović Neda 11/19, datum odbrane 17.3.

"Razlike između ortakluka i komanditnog društva", Šćepanović Nikolina 127/19, datum odbrane 24.3.

"Imovina ortakluka", Vujanović Vuk 171/19, datum odbrane 24.3.

"Odnosi između članova u komanditnom društvu", Novović Ana 49/19, datum odbrane 24.3.

"Razlike između ortakluka i društva sa ograničenom odgovornošću", Tomanović Jelena 46/19, datum odbrane 31.3.

"Finansijska struktura društva sa ograničenom odgovornošću", Janković Kristina 55/19, datum odbrane 31.3.