Domaći zadatak I

Prvi domaći zadatak nalazi se ovdje

Obavezno treba pogledati prezentaciju sa časa prije nego pristupite domaćem zadatku jer su riječi koje su urađene na času dio domaćeg zadatka. Nakon što popunite obavezna polja (Vaše ime i prezime, broj indeksa) možete pristupiti postavljenim pitanjima. Odaberite neki od ponuđenih odgovora ili  odopunite rečenice (nije obavezno odgovoriti na sva pitanja u testu!) i potom kliknite na dugme SUBMIT na kraju testa. Klinknite na poruku View your score i pojaviće se broj poena koji ste ostvarili na testu i ukoliko ste ostvarili više od 5 poena (od ukupno 13), ostvarili ste i 1 poen za ovaj zadatak.

Krajnji rok za predaju domaćeg zadatka je ponedjeljak, 26.02. do 16.00 časova.

P.S. Student ne može dva puta ili ponovo uraditi ovaj test, jer se nakon klika na dugme SUBMIT, automatski pohranjuje podatak sa imenom  i prezimenom studenta (koji je unesen na početku izade testa), i ponovno odgovaranje na pitanja neće biti uvaženo. Stoga, ne pritiskajte dugme SUBMIT dok niste sigurni da ste završili test, jer naknadna prepravljanja odgovora u testu nisu moguća.