Građevinski fakultet

DK - individualne vježbe 2020/21. god.

Poštovane kolege,

Termini za individualne vježbe (u prostorijama Fakulteta) su:

-- srijeda, 10.15h - 12.00h, sala 010;

-- četvrtak, 8.15h - 10.00h, sala 006.

Individualne vježbe su namijenjene studentima koji su prethodno ispratili online grupne vježbe.

Potrebno je da se za svaki termin studenti prijave e-mail-om (obavezno na sve tri adrese: biljanas@ucg.ac.memladen.m@ucg.ac.me i petarsub@ucg.ac.me), najkasnije dan ranije, do 19h, kako bismo napravili raspored dolazaka i objavili ga do 21h.

Izuzetno je bitno da se strogo pridržavate svog rasporeda za individualne vježbe u učionici, s obzirom da moramo izbjegavati svako bespotrebno zadržavanje na Fakultetu, prekobrojne grupe studenata u učionicama, gužve u hodnicima itd. Sve je to sa ciljem da svi sačuvamo svoje i zdravlje svojih porodica, te da doprinesemo bržem dolasku trenutka kad ćemo moći opet normalno da radimo u prostorijama Fakulteta.

Srdačan pozdrav,

Biljana Šćepanović