CULTURWB - 08.06.2017.

U Heilbronn-u u periodu od 31.05.-03.06.2017. godine održan je treći sastanak Erasmus+ projekta CULTURWB. Učesnici sastanka u ime Univerziteta Crne Gore - Fakulteta za turizam i hotelijerstvo u Kotoru bili su Prof. dr Aleksa Vučetić i Doc. dr Vesna Vujačić. Teme sastanka su bile:

Pristup razvoju kurikuluma baziran na kompetencijama relevatnim za potrebe sektora ekonomije

Upravljanje turizmom na Univerzitetu Heilbronn - pristup, kurikulumi i perspektive

Od Bolonje ka nacionalnim kvalifikacionim okvirima i ishodima učenja

Iskustva u cjeloživotnom učenju partnerskih univerziteta Zapadnog Balkana - prezentacije, diskusije i vorkšopovi (prezentacija o prvilima i regulativama za uvođenje cjeloživotnog učenja u Crnoj Gori i prezentacija o ciljnim grupama na koje će program cjeloživotnog učenja biti fokusiran – pripremio i prezentovao Prof. dr Aleksa Vučetić)

Razvoj znanja za uspješan kulturni turizam u projektu EUROPETOUR

Izbor ključnih predmeta za cjeloživotno učenje i izbor učesnika koji će raditi na razvoju modula po predmetima (u ime Univerziteta Carne Gore – Fakulteta za turizam i hotelijerstvo u Kotoru izabran je Prof. dr Aleksa Vučetić)

Rukovodilac projekta

Prof. dr Aleksa Š. Vučetić