Medicinski fakultet

Biografija

Đulija Hadžibeti je rođena 1987.god. u Baru. Osnovnu i srednju školu je završila u Ulcinju (nosilac diplome Luča).
Farmaceutski  fakultet  Univerziteta u Tiranu upisala je 2006. god., a završila 2011. god. sa srednjom ocjenom 9. Specijalistički rad iz farmaceutske tehnologije je odbranila 2018. god. na Farmaceutskom fakultetu u Beogradu u trajanju od tri godine i stekla zvanje specijaliste farmaceutske tehnologije.
Radni odnos zasniva 2012.god. u PZU “Tea Medica Panaceja”, u Ulcinju, gdje je i dalje zaposlena.
Od 2013. god aktivni je učesnik FIP –a (International Pharmaceutical Federation) gdje je učestvovala sa poster i oralnim prezentacijama. U okviru FIP-a, 2017.god je bila član tima za organizaciju sesije mladih farmaceuta YPG (Young Pharmacists Group). U istoj organizaciji 2019 god. je dio tima mladih farmaceuta za predlaganje sesija (Session Proposal Working Committee).
Bila je aktivni učesnik 2018. god u PBP World Meeting (World Meeting on Pharmaceutics, Biopharmaceutics and Pharmaceutical Technology) sa poster prezentacijom.
Od 2019. je angažovana na Farmaceutskom fakultetu u Podgorici, kao saradnik u praktičnoj nastavi iz oblasti Farmaceutske tehnologije.