Резултати другог колоквијума и другог теста

Прелиминарни резултати другог колоквијума и другог теста из предмета Периферије и интерфејси. Радови другог теста се могу погледати у сриједу 18. децембра у 9 часова у сали 106.

Поправни колоквијум и поправни тест, одржаће се у понедељак 23. децембра са почетком у 8 часова у амфитеатру 106

Студенти, који желе да поново полажу један тест и/или колоквијум, дужни су да најкасније до петка 20. децембра, на имејл stevansc@ac.me пошаљу информацију који тест и/или колоквијум желе да понове. Довољно је само у пољу "Subject" уписати име и презиме, број индекса и који тест и/или  колоквијум се жели поновити. Студент може поново полагати само један тест и/или један колоквијум. Изласком на поновно полагање поништавају се поени добијени приликом претходног полагања.

Студентима који се не пријаве за полагање поправног теста или колоквијума неће се омогућити полагање истог!