Medicinski fakultet

Adresa: Avda Međedovića 64, Podgorica

Mobilni telefon: +38269-398-413

E-mail adresa: ljiljababovic@gmail.com

Datum i mjesto rođenja: 25.12.1968. u Beranama.

Radno iskustvo:

Od 2000. godine u radnom odnosu u KCCG na Klinici za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju. Radila u Opštoj bolnici Meljine i Institutu Dr. Simo Milošević.

Obrazovanje:

Magistarske akademske studije Univerziteta u Sarajevu završila je 2017. godine i stiče akademsko zvanje Magistar fizikalne terapije.

Specijalističke studije fakulteta Primjenjene fizioterapije završila je u Igalu 2010. godine.

Osnovne studije Primjenjene fizioterapije u Igalu završila je 2005. godine.

Edukacija:

Edukaciju iz oblasti “kardiopulmonalne rehabilitacije” pohađala je na Institutu za kardiovaskularne bolesti “Dedinje” Beograd-Srbija, 2002. godine.

Seminar iz oblasti “Klinička fizioterapija” pohađala na “Zan Mitrev“ klinici, Skoplje-Makedonija, 2017. godine.

Radionicu iz oblasti “Neinvazivna mehanička ventilacija“ na istoj klinici 2017. godine.

Radovi:

Autor je više radova, od kojih su neki usmeno prezentovani na Kongresima i susretima zdravstvenih radnika, a drugi objavljivani u časopisu za fizioterapeute i radne terapeute.