OPERACIONA ISTRAŽIVANJA, raspored polaganja I kol. za sve stud. programe

I kolokvijum iz Opreacionih istraživanja zakazan za srijedu 18.11.2020. se polaže u sali 203 u dvije grupe, od 8h i od 10h. Kolokvijum se radi 1,5 sat.

Podjela studenata u grupe je data u priloženom dokumentu. Spiskovi su napravljeni prema spiskovima u SNIKE. Ukoliko je neko od studenata prijavio ovaj predmet, a nema ga na spisku, treba da se javi predmetnom nastavniku mejlom.

literatura nije dozvoljena. Dozvoljena je upotreba telefona sa instaliranom aplikacijom za matrice. Druge aplikacije i slike vezane za ovaj predmet nisu dozvoljene.

Student mora na ulazu u salu pokazati neki identifikacioni dokument.

Poželjno je da svaki student donese sa sobom vlažne dezinfekcione maramice, kako bi radi predostrožnosti prebrisao svoj sto prije i poslije kolokvijuma.

VAŽNA NAPOMENA:

Ukoliko student ima i najblaže simptome Covid-a ili je bio u kontaktu sa osobom koja je pozitivna ili ima simptome, ne smije izlaziti na kolokvijum! U obavezi je da to javi mejlom predmetnom nastavniku i prodekanu za nastavu.

Predmetni nastavnik:

Prof.dr M.M.Markuš