Detalji polaganja ispita u septembarskom roku

Studenti u sptembarskom roku mogu polagati oba kolokvijuma i završni ispit, bez ikakvih posebnih uslova, osim ostvarenog prisustva vježbama najmanje 70%, kako je bilo navedeno u informaciji i planu rada.

Izlaskom na kolokvijum, poništavaju se bodovi koje su studenti stekli ranijim polaganjem odgovarajućeg kolokvijuma. Takođe, izlaskom na završni ispit (test) poništavaju se bodovi koje su studenti stekli u ranijem polaganju završnog ispita (testa).

S obzirom da je u rasporedu predviđen samo jedan termin za polaganje, u dogovoru sa prodekanom za nastavu određen je sljedeći detaljan raspored polaganja kolokvijuma, testa i usmenog dijela završnog ispita:

• 4. septembra u sali 008
    • od 10- 11:30 sati se polaze test- završni ispit (u trajanju od 90 minuta),
    • od 12-18 sati se polazu kolokvijumi (prvi i/ili drugi)
  • 14. septembra u sali 4a
    • od 12- 13:30 sati se polaze test- završni ispit (u trajanju od 90 minuta).

Studenti mogu pristupiti polaganju samo uz indeks.

Za polaganje kolokvijuma nije dozvoljena literatura osim izvoda iz literature koji će biti dat studentima uz ispitni zadatak, a koji je ranije bio objavljen na sajtu fakulteta. Za polaganje završnog ispita nije dozvoljena literatura.