Nova objava - 19.11.2020 19:58

VAŽNA NAPOMENA – STUDENTI PREDMETA MOLEKULARNA BIOLOGIJA II, kada pohađaju nastavu preko platforme MOODLE, treba da se uloguju na predmet MOLEKULARNA BIOLOGIJA (2017) (ne na predmet Molekularna biologija II (2012)), jer predavanja i vežbe slušaju sa studentima predmeta Molekularna biologija.

Na pletformu MOODLE ćete ući ulaskom na sajt https://dl.ucg.ac.me/  Zatim ćete na tom sajtu ući na Prirodno-matematički fakultet, odabraćete osnovne studije-BIOLOGIJA, pa ćete odabrati predmet Molekularna biologija (2017) (ne predmet Molekularna biologija II (2012)), jer predavanja i vežbe slušte sa studentima predmeta Molekularna biologija (2017). Unećete username i password, koji ste već ranije uzeli od UCG, i tako ući u predmet. U delu OPŠTA SEKCIJA od predmeta Molekularna biologija (2017) kliknućete na BIGBLUEBUTTON VIDEO KOMUNIKACIJA PROFESORA I STUDNATA MOL BIO, a zatim ćete kliknuti na PRISTUPI SESIJI. Zatim ćete dobiti pitanje HOW WOULD YOU LIKE TO JOIN THE AUDIO?, pa ćete kliknuti na MICROPHONE, posle čega ćete ući u BigBlueButton.

Molim da isprobate sve ovo ranije kako nebiste imali problema sa pohađanjem nastave.