Instrukcije za predavanje domaćih zadataka

Po dogovoru sa studentima, drugi, treći i četvrti domaći zadatak iz predmeta Matematika u računarstvu (napredni kurs) predaju se u elektronskoj formi, slanjem fotografisanih, urađenih domaćih zadataka na mail adresu: predaja.domacih.mat.u.rac@gmail.com.

U cilju prihvatanja domaćih zadataka, potrebno je da se studenti pridržavaju sljedećih pravila:

1. Jedan domaći zadatak mora se poslati kompletan u jednom mail-u.

2. Nije dozvoljeno slanje više domaćih zadataka u jednom mail-u.

3. Subject mora da bude u obliku:

Broj indeksa, ime i prezime, Dn

gdje je n redni broj domaćeg koji se predaje.

Na primjer, 13/07, Marko Marković, D3 treba da stoji u subject-u studentu Marku Markoviću, čiji je broj indeksa 13/07 i koji predaje treći domaći zadatak.

4. Krajnji rok za predaju svih domaćih zadataka je termin završnog ispita, koji će biti naknadno objavljen od strane Prodekana za nastavu. Naknadno predati domaći zadaci neće biti prihvatani.

5. Fotografisane izrade zadataka moraju biti potpisane i ručno pisane.

Peti domaći zadatak nije neophodno predavati. Poene predviđene za peti domaći zadatak će dobiti svi studenti koji su predali barem jedan domaći zadatak.

Postavke možete naći u prilogu ovog obavještenja.