Termin pregleda radova završnog ispita (zadaci) i informacije o popravnom završnom ispitu

Pregled radova završnog ispita (zadaci) će se obaviti u utorak, 30. januara, u 12:00h.

Na popravnom završnom ispitu studenti mogu popravljati samo teoriju (u tom slučaju im se na dijelu sa zadacima računaju bodovi sa redovnog završnog ispita), samo zadatke (u tom slučaju im se teorijskom dijelu računaju bodovi sa redovnog završnog ispita) ili i teoriju i zadatke. Ukoliko studenti odluče da popravljaju i teoriju i zadatke, pri formiranju ocjene se računa ukupan bolji skor. (Primjer: Ako je student koji popravlja i teorijski dio i zadatke na redovnom završnom ispitu osvojio 10 bodova na zadacima i 15 na teorijskom dijelu, tj ukupno 25 bodova, a na popravnom 15 bodova na zadacima i 5 bodova na teoriji, tj ukupno 20 bodova, pri formiranju ocjene se računa skor sa redovnog ispita, tj. 25 bodova.)