Informacija za studente koji polažu ispit po starom nastavnom planu

Shodno odluci UCG da za studente koji pohađaju nastavu po starom nastavnom planu su neće biti predavanja, obavještavaju se studenti koji polazu ispit Marketing u turizmu  da će se ocjena formirati na sljedeći način:

- do 25 poena za prvi kolokvijum

- do 25 poena za drugi kolokvijum

- do 50 poena za završni ispit.

Gradivo za 1. kolokvijum je od 1. do 72. strane knjige od prof. dr Jovana Popeskua: "Marketing u turizmu i hotelijerstvu", Singidunum, 2013.g. Gradivo za drugi kolokvijum je 73. do 122.str. iste knjige, a gradivo za završni ispit je od 123. strane do 206. strane. Knjiga je na raspolaganju u kopirnici FTH.

Dakle, poena za prisustvo i za seminarski rad neće biti. Obavještenje o terminu kolokvijuma biće dato na sajtu (okvirno - početak aprila  - 1. kolokvijum, početak maja  2. kolokvijum).

Predmetni nastavnik