Informacija o seminarskim radovima i o popravnom kolokvijumu - 06.04.2020 20:39

SEMINARSKI RADOVI
Studenti koji su dobili u prethodnom periodu temu za izradu seminarskog rada, mogu isti predati do 30. aprila 2020. godine, a isti će biti ocijenjen i vrednovan kao da je branjen. Dakle, do maksimalnih 10 bodova. Šalje se samo finalna verzija rada, što znači da neće biti vraćanja teksta na doradu!

POPRAVNI KOLOKVIJUM

Studenti koji se odluče za polaganje popravnog kolokvijuma, mogu računati da će pitanja za isti obuhvatiti samo materiju  Glava od I - III udžbenika. Popravni kolokvijum će biti organizovan online, po principu pitanja sa ponuđenim odgovorima na zaokruživanje, tj. obilježavanje. O načinu organizacije staraće se IT služba fakulteta, a studenti će blagovremeno dobiti i termin i uputstva u pogledu načina polaganja.