Plan nastave za 05.10.

Nastava iz Digitalnih telekomunikacija u ponedeljak 05.10.2020. godine održaće se po rasporedu časova u svečanoj sali ETF-a (sala preko puta studentske službe), za sve prijavljene studente čiji se spisak nalazi u prilogu objave. Tokom nastave obavezno je nošenje zaštitnih maski!!! Takodje je obavezna dezinfekcija ruku prilikom ulaska u salu (dozer se nalazu u sali neposredno pored vrata).

Studenti koji se ne nalaze na spisku, treba da provjere svoj status u studentskoj službi što prije, kako bi se nastava u narednom periodu mogla planirati i prilagoditi epidemiološkoj situaciji.

U ovom terminu svi časovi će biti posvećeni predavanjima. U prilogu objave nalazi se i materijal za predmetno predavanje.