MEĐUNARODNO PRIVATNO PRAVO - nastavni materijal

MEĐUNARODNO PRIVATNO PRAVO

Poštovane kolege,

Zbog poznatih okolnosti, način nastave će biti prilagođen novonastaloj situaciji.
Da ne bi gubili kontinuitet u radu, studenti se mole da za termin  četvrtak, 19. mart pročitaju o međunarodnoj trgovinskoj arbitraži
iz udžbenika (str. 207-230).
Materija je propraćena i prezentacijom koja je dostupna na sajtu Pravnog fakulteta, pod nazivom "Pravila arbitražnog postupka" na adresi:

Na istoj adresi dostupne su i tri studentske prezentacije na temu arbitraža.

Ukoliko postoji interesovanje studenata, od naredne nedjelje nastojaću da organizujem i interaktivnu online nastavu u realnom vremenu korišćenjem aplikacije Zoom
za koju sam se već prijavila. Umjesto praktične nastave kod advokata, obrađivali bi slučaj Strabag i naglasak bi bio na priznanju i izvršenju arbitražnih odluka.

Kolokvijum se do daljnjeg odlaže.